Найсучасніший аналіз Транквіліті NIPT відтепер можна здати в лабораторних центрах «Сінево». Це високотехнологічний аналіз для вагітних, який своєчасно виявляє патології майбутньої дитини.

Нaйсучaсніший aнaліз Трaнквіліті NIPT відтeпeр мoжнa здaти в лaбoрaтoрниx цeнтрax «Сінeвo». Цe висoкoтexнoлoгічний aнaліз для вaгітниx, який свoєчaснo виявляє пaтoлoгії мaйбутньoї дитини.

Нaйсучaсніший aнaліз Трaнквіліті NIPT відтeпeр мoжнa здaти в лaбoрaтoрниx цeнтрax «Сінeвo». Цe високотехнологічний аналіз для вагітних, який своєчасно виявляє патології майбутньої дитини.

Тест «Транквіліті NIPT» (пренатальна діагностика хромосомних захворювань у плода) є безпечним для матері та дитини. Він дає можливість виявлення паталогій неінвазивним методом (без вторгнення), а за аналізом крові вагітної. Адже інвазивний метод дослідження призводить до загрози переривання вагітності, викиденю, кровотечі, та іншим ризикам.

В крові майбутньої матусі циркулює ДНК її малюка, яку ми і тестуємо, не відбираючи жодних проб генитичного матеріалу дитини. Для тесту достатньо одного забору венозної крові, починаючи з 10-го тижня вагітності. Тест підходить для всіх видів вагітностей, включаючи вагітність донорською яйцеклітиною та ЕКЗ-вагітність.

Основні умови здачі тесту: вранці натщесерце.

Тест «Транквіліті NIPT»проводиться в найбільшому клінічному генетичному центрі Genoma (Женева, Швейцарія), де дотримуються найвищих стандартів якості і директив ЄС. Досвід світового класу і власна платформа біоінформатики (InKaryo) забезпечують найвищу точність результатів, що сягає 99,9%!

Матеріал для обслідування – венозна кров.

Результати тесту готові вже через 10 днів після здачі аналізу.

За одним аналізом крові визначають 12 захворювань та стать майбутньої дитини (за бажанням).

Вартість – 15 000 грн.

Обов’язково потрібно консультуватися з акушером-гінекологом та генетиком перед і після дослідження.

Детальніше ознайомитися з тестом «Транквіліті NIPT» та адресами пунктів забору матеріалу Ви можете тут.

Чи знаєте ви, що означає «транквіліті»? У перекладі з англійської tranquility – це «спокій». Таку назву було обрано недаремно: саме таким відчуттям центр «Сінево» готовий наповнити всіх своїх клієнтів, які невдовзі мають стати батьками. Важливо вчасно виявити патології, щоб знати, що робити під час вагітності, як допомогти малюку і як планувати майбутні вагітності.

Тому ласкаво запрошуємо майбутніх батьків до нашого центру «Сінево» здати тест «Транквіліті NIPT» й отримати очікуваний спокій!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.